XENERGIE B2B MARKETSPACE rozširuje naše riešenia pre obsluhu firemných zákazníkov

2,3 min

Odbornosť článku

content-quality-imgcontent-quality-imgcontent-quality-img

Vyznáte sa v skratkách ? Používate ich bežne ? Vyhýbate sa ich používaniu ? Viete rýchlo pomenovať čo majú spoločné B2B, SME, KAM, LEAD, E-COMMERS, EDI, CRM, CBA, FCR, EFT, …  Aj pre nás sú to skratky. Vidíme však za nimi firemného zákazníka s jeho kľúčovými potrebami. Firemní zákazníci tvoria špecifický trhový segment. Firemní zákazníci vyžadujú individuálny prístup už od počiatočnej fázy vytvorenia kontaktu obchodnými zástupcami našich klientov. Firemní zákazníci vyžadujú predovšetkým rýchlu odozvu na akúkoľvek požiadavku.

CRM potreby firemných zákazníkov

Dostupnosť veľkého množstva CRM riešení alebo fakturačných systémov vedie našich klientov často k predstave, že si rýchlo, svojpomocne a lacno vytvoria vlastný dokonalý supersystém pre obsluhu všetkých zákazníkov. Takmer vo všetkých prípadoch už posúdenie zámeru svojpomocne pospájať existujúce alebo komunitné riešenia vedie k nereálnym požiadavkám na integráciu, vysokej implementačnej cene, často s duplicitou funkcií alebo s nevhodným prepojením viacerých systémov s veľkými bezpečnostnými hrozbami.

Reagujeme na rastúcu potrebu rýchlo a bezpečne automatizovať biznis procesy našich klientov. Preto rozširujeme naše produktové portfólio. Nový produktový rad XENERGIE B2B MARKETSPACE je zameraný na rýchlu integráciu procesov pre komplexnú obsluhu firemných zákazníkov aj s využitím otvorených štandardov.

Predstavujeme XENERGIE B2B MARKETSPACE 

Je to skvelé riešenie ako integračná platforma pre automatizáciu kľúčových procesov a komunikácie s firemnými zákazníkmi.

 • XENERGIE B2B MARKETSPACE nie je CRM ani fakturačný systém ani zákaznícky systém!
 • XENERGIE B2B MARKETSPACE je integračná platforma XENERGIE pre obsluhu firemných zákazníkov.

V tomto období ponúkame integráciu procesov cenotvorby, prepojenie na predikcie individuálnych obchodov, prepojenie výpočtov v reálnom čase na kmeňové zákaznícke dáta a publikovanie dát bezpečným spôsobom v partnerskej zóne. XENERGIE B2B MARKETSPACE čoskoro ponúkne funkcie pre integráciu obchodnej flexibility odberných miest a umožní všetkých klientom využívajúcim riešenie XENERGIE zakomponovať do svojich produktov nové produkty podporujúce modernú energetiku.

Nedarí sa Vám skrotiť CRM ? Neviete ako bezpečne napojiť CRM na individuálnu cenotvorbu ? Neviete pracovať s ponukami s meniacimi sa vstupnými parametrami? Neviete ako bezpečne manažovať dáta obchodných zástupcov ? Kontaktujte nás!

Ohodnoťte náš článok
Podeľte sa o obsah s Vašimi blízkymi …

PRODUKTOVÉ RADY

NAJČÍTANEJŠÍ OBSAH

ĎALŠIE ČLÁNKY ZO SEKCIE Produktové novinky

 • Viac dát, viac komunikácií a spracovanie dát v reálnom čase.

  Viac dát, viac komunikácií a spracovanie dát v reálnom čase.

  7. 1. 2024
 • predikcia HPFC kriviek

  Máme novú službu predikcie HPFC kriviek

  18. 2. 2022
 • MicroStep - HDO

  Ďalšia z radu našich noviniek

  17. 2. 2021
 • aplikácia POD MANAGER

  Máme novú aplikáciu POD MANAGER

  28. 1. 2021