Prezentácia z konferencie Energetický manažment pre samosprávy

1,2 min

Odbornosť článku

content-quality-img content-quality-img content-quality-img

Naša spoločnosť, MicroStep – HDO, aj tento rok patrila medzi hlavných partnerov podujatia „Energetický manažment pre mestá a obce“, ktoré sa uskutočnilo v dňoch 24. – 25.01.2024 v Prahe. Podujatie z dielne VIDA conference radi podporujeme, pretože vytvára priestor na budovanie aktívnej a silnej komunity energetických manažérov. Výsledkom čoho je spolupráca na tvorbe nových prístupov k udržateľnej a efektívnej energetike v mestách a obciach.

Aj tento rok sme spoločne s našimi partnermi (EnergoStation a Teco) na konferencií predniesli náš pohľad na výzvy energetických komunít. Zdieľali sme naše vlastné a osvedčené postupy či možnosti realizácie energetických komunít v podmienkach miest a obcí. Očakávame, že konferencia prispeje nie len k posilneniu spolupráce medzi mestami samotnými, ale aj medzi mestami a súkromným sektorom, umožňujúc im budovať efektívnejšie riešenia spoločných výziev v oblasti energetiky.

Chcete sa dozvedieť viac? Prípadne chcete vedieť o čom sme na konferencií hovorili? Zanechajte nám svoj mail  a prezentáciu vám pošleme.

Na aký mail pošleme prezentáciu?

Ak už máte konkrétne otázky,  napíšte nám na: pballon@microstep-hdo.sk a porozprávame sa o riešeniach šitých na mieru Vašim potrebám.

Ohodnoťte náš článok
5/5 (3)
Podeľte sa o obsah s Vašimi blízkymi …

PRODUKTOVÉ RADY

NAJČÍTANEJŠÍ OBSAH

ĎALŠIE ČLÁNKY ZO SEKCIE Konferencie

 • Pozývame vás na konferenciu LEGAL TECH FORUM

  30. 5. 2023
 • Pozývame vás na Energetické fórum Bratislava 2023

  28. 4. 2023
 • Navštívili sme medzinárodný veľtrh v Plovdive

  26. 9. 2022
 • Zúčastnili sme sa na konferencii CIRED v Srbsku

  20. 9. 2022