Pozývame vás na Energetické fórum Bratislava 2023

1,2 min

Odbornosť článku

content-quality-imgcontent-quality-imgcontent-quality-img

Radi by sme Vám predstavili našu účasť na konferencii Česko-Slovenské Energetické Fórum 2023, ktorej hlavnou témou je „Energetika v permanentnej zmene: kríza, jadro a zdieľanie“. Táto významná udalosť v oblasti energetiky bude hostiť najvýznamnejších predstaviteľov z odboru a bude sa zaoberať súčasnými a budúcimi výzvami v energetickom sektore.

Ako partner konferencie sme hrdí, že sme súčasťou tohto podujatia, kde budete môcť spoznať aj naše produkty a služby, ktoré sú zamerané na energetický sektor. Taktiež sa tešíme na možnosť nadviazať nové kontakty a stretnúť sa so zástupcami ostatných spoločností a diskutovať o aktuálnych výzvach, ktoré riešime v oblasti energetiky.

Konferencia Česko-Slovenské Energetické Fórum 2023 je skvelou príležitosťou pre nás, aby sme sa spoločne zapojili do diskusie o budúcnosti energetického sektoru a prispeli k jeho rozvoju. Veríme, že naša účasť na tomto podujatí nám umožní získať nové poznatky, nadviazať dôležité kontakty a posilniť našu pozíciu na trhu.

Pre viac informácií o konferencii a jej programe, navštívte prosím stránku http://cskonferencia.sk/#o-konferencii. Tešíme sa na stretnutie s Vami na konferencii Česko-Slovenské Energetické Fórum 2023!

 

 

Ohodnoťte náš článok
Podeľte sa o obsah s Vašimi blízkymi …

PRODUKTOVÉ RADY

NAJČÍTANEJŠÍ OBSAH

ĎALŠIE ČLÁNKY ZO SEKCIE Konferencie

 • Komferencia československé energetické fórum 2024

  Pozvánka na česko-slovenské energetické fórum 2024

  10. 5. 2024
 • Prezentácia z konferencie Energetický manažment pre samosprávy

  13. 2. 2024
 • Pozývame vás na konferenciu LEGAL TECH FORUM

  30. 5. 2023
 • Navštívili sme medzinárodný veľtrh v Plovdive

  26. 9. 2022