Pozvánka na česko-slovenské energetické fórum 2024

1,1 min

Odbornosť článku

content-quality-imgcontent-quality-imgcontent-quality-img

Šiesty ročník Česko-slovenského energetického fóra je na spadnutie. Tento rok bude opäť slúžiť ako zjednotená platforma pre popredných predstaviteľov a odborníkov v energetickom odvetví, zahŕňajúc významné české a slovenské energetické spoločnosti. Sme nesmierne hrdí, že aj tento krát sme partnerom tohto jedinečného podujatia.

Pripravovaná konferencia stavia na úspechoch minulých ročníkov, zvlášť na premiérovom stretnutí, ktoré sa konalo v Bratislave pri príležitosti 100. výročia vzniku Českej a Slovenskej republiky. Očakáva sa, že aj tento ročník bude nezameniteľným zdrojom inovácií a riešení pre budúcnosť energetiky v regióne.

Diskusie a výmena názorov budú zamerané na kľúčové otázky a výzvy, ktoré stavia pred nami dynamicky sa meniaci energetický sektor. Účastníci sa môžu tešiť na pútavé prezentácie, aktívne panelové diskusie a príležitosť zdieľať poznatky a skúsenosti s kolegami a expertmi z oblasti energetiky.

Nezabudnite:  5.–6. 6. 2024, Karlovy Vary. Už teraz si rezervujte miesto v kalendári a pripravte sa na obohacujúce stretnutia s najvýznamnejšími osobnosťami v energetickom priemysle. Bližšie informácie o programe konferencie.

Tešíme sa na vašu účasť!

Ohodnoťte náš článok
Podeľte sa o obsah s Vašimi blízkymi …

PRODUKTOVÉ RADY

NAJČÍTANEJŠÍ OBSAH

ĎALŠIE ČLÁNKY ZO SEKCIE Konferencie

 • Prezentácia z konferencie Energetický manažment pre samosprávy

  13. 2. 2024
 • Pozývame vás na konferenciu LEGAL TECH FORUM

  30. 5. 2023
 • Pozývame vás na Energetické fórum Bratislava 2023

  28. 4. 2023
 • Navštívili sme medzinárodný veľtrh v Plovdive

  26. 9. 2022