Náš prvý workshop v roku 2023

1,5 min

Odbornosť článku

content-quality-imgcontent-quality-imgcontent-quality-img

Nový rok sme začali s úplne novým prístupom k našim zákazníkom a obchodným partnerom. Hneď v úvode roka sme predstavili sériu podujatí, na ktorých sa budeme venovať témam, ktoré sú kľúčové pre úspech našich zákazníkov a obchodných partnerov. Ako prvú sme otvorili tému kybernetickej bezpečnosti riešení nie len pre podniky z oblasti energetiky, priemyslu a teplárenstva. Je takmer isté, že tempo digitalizácie a automatizácie riadenia bude zrýchľovať a našou prioritou je naďalej ponúkať inteligentné a bezpečné technické riešenia pre všetkých našich zákazníkov.

Ivan Trup hovorí o bezpečnosti v IT sektore

Ivan Trup hovorí o bezpečnosti v IT sektore

 

Prvý zo série workshopov sa konal vo štvrtok 19. januára 2023 v Prahe v coworkingových priestoroch Praga Office & Garden. Workshop moderoval náš nový kolega Martin Trúchlik. Na podujatí vystúpil Ivan Trup zo spoločnosti MicroStep Invest a s účastníkmi diskutoval o bezpečnosti v IT sektore, ochrane a obrane či princípoch spoločnosti MicroStep pri vývoji a dizajnovaní našich produktov a služieb.

Jaroslav Frank hovoril o aktívnych zákazníkoch a našich riešeniach VarioStep či o bezpečnom prístupe k flexibilite aktívnych zákazníkov. S príspevkom vystúpil aj Jiří Vogl z partnerskej spoločnosti ICT EXPERT, ktorý otvoril citlivú tému riadenia odberných miest bez vedomia distribútora. Ak sú tieto témy pre vás zaujímavé, pokračujeme ďalším podujatím už na jar tohto roku.

Máte záujem o tieto témy a naše riešenia? Ozvite sa nám na marketing@microstep-hdo.sk.

 

Ohodnoťte náš článok
Podeľte sa o obsah s Vašimi blízkymi …

PRODUKTOVÉ RADY

NAJČÍTANEJŠÍ OBSAH

ĎALŠIE ČLÁNKY ZO SEKCIE Workshopy

 • MicroStep workshop Praha október 2023

  Oslava a práca v jednom, aj to bol Workshop v Prahe 25.10.2023

  2. 11. 2023
 • Absolvovali sme workshop pracovnej skupiny pre HDO v rámci ČK CIRED

  22. 12. 2021
 • Pozývame vás na webinár AKU-BAT – pripojenie batérií k distribučnej sieti

  19. 3. 2021
 • Pozývame vás na webinár asociácie AKU-BAT

  20. 10. 2020