Success2022-01-11T20:52:25+01:00

SUCCESS

Jedným zo štyroch „S“ charakterizujúcich našu spoločnosť je spolu so Smart, Safety a Solutions aj Success. Sme úspešná firma s úspešnými, inteligentnými a bezpečnými riešeniami.

Riešenia od nás využívajú dlhodobo úspešné firmy a my rastieme s úspechmi našich partnerov. Nemáme dôvod užívať si samochválu, pretože takmer 30-ročná história našej spoločnosti hovorí sama za seba. Sme hrdí na náš úspešný príbeh úspešných realizácií vízií a aj úspešných partnerstiev. Plne a do dôsledkov si uvedomujeme, že naši partneri a klienti sú súčasťou nášho úspechu. Naša firemná filozofia od začiatku stojí a nepadá aj na symbióze s našimi klientmi a partnermi.

Už rok po vzniku našej spoločnosti, v roku 1994, sme vybudovali krajský riadiaci systém HDO pre ZČE Plzeň, postavený na našej inovatívnej technológii. Dnes naše sofistikované riešenia a know-how využívajú dodávatelia energií či obchodníci s energiami v celej strednej Európe. Naše systémy HDO pracujú vo všetkých českých a slovenských distribučných spoločnostiach.

Naši klienti, zákazníci a partneri využívajú naše spoľahlivé a bezpečné riadiace systémy, ale aj sofistikované nástroje optimalizácie obchodovania s komoditami a manažmentu trhového rizika. Naši zákazníci pomocou našich riešení dokážu efektívne riadiť správu odberných miest, zmluvných vzťahov či podporu fakturačných procesov.

Spoločnosť Microstep HDO je súčasť skupiny MicroStep, pôsobiacej globálne v strojárstve a energetike. Sme hrdými držiteľmi prestížneho ocenenia Diamant slovenského biznisu a ako TOP rastúca firma bodujeme v európskych rebríčkoch Deloitte Technology Fast. Vybudovali sme si pozíciu lídra a naše riešenia dodávame tým najlepším. Uvedomujeme si zodpovednosť lídra a vieme, že budúcnosť bude úspešná, ak sa bohaté skúsenosti a najlepšie znalosti budú navzájom zdieľať s partnermi a klientmi.

Spoznajte naše produkty

Xenergie

Xauron

Variostep

Náš magazín

V našom magazíne pripravujeme pre vás zaujímavý obsah, ktorý sa venuje najmä témam v ktorých sa cítime ako ryba vo vode. Nájdete v ňom aj aktuálne firemné novinky a výstupy z konferencii na ktorých sme sa zúčastnili. Ďakujeme za priazeň.

Náš prvý workshop v roku 2023

Nový rok sme začali s úplne novým prístupom k našim zákazníkom a obchodným partnerom. Hneď v úvode roka sme predstavili sériu podujatí, na ktorých sa budeme ven ...

Navštívili sme medzinárodný veľtrh v Plovdive

V týždni od 19. 9. 2022 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu v Plovdive v Bulharsku. Čo sme si pre zúčastnených pripravili a ako to celé prebiehalo?   ...

Zúčastnili sme sa na konferencii CIRED v Srbsku

12. 9. 2022 sme sa zúčastnili na konferencii CIRED v Srbsku. Táto konferencia trvala do 16. 9., kde sme mali možnosť zapojiť sa do programu a obohatiť všetkých ...

Absolvovali sme seminár organizovaný AKU-BAT CZ

September bol pre nás mesiac plný seminárov, vzdelávania a zbierania nových poznatkov. Tieto vedomosti nielen získavame, ale ich aj posúvame ďalej. Na pražskom ...

Go to Top