Success2022-01-11T20:52:25+01:00

SUCCESS

Jedným zo štyroch „S“ charakterizujúcich našu spoločnosť je spolu so Smart, Safety a Solutions aj Success. Sme úspešná firma s úspešnými, inteligentnými a bezpečnými riešeniami.

Riešenia od nás využívajú dlhodobo úspešné firmy a my rastieme s úspechmi našich partnerov. Nemáme dôvod užívať si samochválu, pretože takmer 30-ročná história našej spoločnosti hovorí sama za seba. Sme hrdí na náš úspešný príbeh úspešných realizácií vízií a aj úspešných partnerstiev. Plne a do dôsledkov si uvedomujeme, že naši partneri a klienti sú súčasťou nášho úspechu. Naša firemná filozofia od začiatku stojí a nepadá aj na symbióze s našimi klientmi a partnermi.

Už rok po vzniku našej spoločnosti, v roku 1994, sme vybudovali krajský riadiaci systém HDO pre ZČE Plzeň, postavený na našej inovatívnej technológii. Dnes naše sofistikované riešenia a know-how využívajú dodávatelia energií či obchodníci s energiami v celej strednej Európe. Naše systémy HDO pracujú vo všetkých českých a slovenských distribučných spoločnostiach.

Naši klienti, zákazníci a partneri využívajú naše spoľahlivé a bezpečné riadiace systémy, ale aj sofistikované nástroje optimalizácie obchodovania s komoditami a manažmentu trhového rizika. Naši zákazníci pomocou našich riešení dokážu efektívne riadiť správu odberných miest, zmluvných vzťahov či podporu fakturačných procesov.

Spoločnosť Microstep HDO je súčasť skupiny MicroStep, pôsobiacej globálne v strojárstve a energetike. Sme hrdými držiteľmi prestížneho ocenenia Diamant slovenského biznisu a ako TOP rastúca firma bodujeme v európskych rebríčkoch Deloitte Technology Fast. Vybudovali sme si pozíciu lídra a naše riešenia dodávame tým najlepším. Uvedomujeme si zodpovednosť lídra a vieme, že budúcnosť bude úspešná, ak sa bohaté skúsenosti a najlepšie znalosti budú navzájom zdieľať s partnermi a klientmi.

Spoznajte naše produkty

Xenergie

Xauron

Variostep

Náš magazín

V našom magazíne pripravujeme pre vás zaujímavý obsah, ktorý sa venuje najmä témam v ktorých sa cítime ako ryba vo vode. Nájdete v ňom aj aktuálne firemné novinky a výstupy z konferencii na ktorých sme sa zúčastnili. Ďakujeme za priazeň.

Pozývame vás na konferenciu LEGAL TECH FORUM

Udeľujete súhlas na prevod už raz udelených licencií medzi vašimi obchodnými partnermi? Ako máte nastavené licenčné podmienky? Znalosť technického práva je dnes ...

Pozývame vás na Energetické fórum Bratislava 2023

Radi by sme Vám predstavili našu účasť na konferencii Česko-Slovenské Energetické Fórum 2023, ktorej hlavnou témou je "Energetika v permanentnej zmene: kríza, j ...

Náš prvý workshop v roku 2023

Nový rok sme začali s úplne novým prístupom k našim zákazníkom a obchodným partnerom. Hneď v úvode roka sme predstavili sériu podujatí, na ktorých sa budeme ven ...

Navštívili sme medzinárodný veľtrh v Plovdive

V týždni od 19. 9. 2022 sme sa zúčastnili medzinárodného veľtrhu v Plovdive v Bulharsku. Čo sme si pre zúčastnených pripravili a ako to celé prebiehalo?   ...

Go to Top