Práve hľadáme

Si pracovitý a komunikatívny? Pripoj sa k nám!

M icroStep-HDO bola v novembri 2014 zaradená medzi „Top rastúce firmy roka 2014“ a bol jej udelený podtitul „Diamant slovenského biznisu“.

V predchádzajúcich rokoch sme sa v hodnotení Deloitte umiestnili medzi Technology Fast 50 v strednej Európe a tiež medzi Technology Fast 500 v celej Európe. Spoločnosť MicroStep – HDO s.r.o. sa počas 20 rokov úspešného pôsobenia stala stabilným dodávateľom riešení pre oblasť energetiky a priemyselnej automatizácie.

Systémy HDO dodávané našou spoločnosťou využívajú všetky distribučné spoločnosti na Slovensku i v Čechách. V súčasnosti sa aktivity spoločnosti zameriavajú najmä na vývoj a dodávanie softvérových riešení pre obchodníkov a distribútorov s elektrickou energiou, plynom a inými komoditami. Zákazníci sa tak môžu spoľahnúť na nástroje ako sú napr. obchodovanie komodít, optimalizácia obchodovania, manažment trhového rizika, správa zmluvných vzťahov, správa odberných miest či podpora fakturačných procesov.

Ponúkame úžasné výhody

Sed ut perspiciatis unde omnis iste natus error sit voluptatem accusaum doloremque laudantium, totam rem aperiam, eaque ipsa quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo.

Otvorené pozície

Možno hľadáme práve teba, tak neváhaj a zanechaj nám na seba kontakt alebo nás priamo kontaktuj. Aktuálne pozície nájdete na profesii.

Kontaktujte nás